Prague Cake Festival
09.října
2015

Zavítejte do sladkého ráje! Aneb víkend plný muffinů a cupcaků se blíží!

Milovníci všech sladkých dobrůtek pozor! S nevídanou radostí vám oznamujeme, že 17. 10. 2015 máte možnost ukojit své mlsné chuťové pohárky, užijte si společně s námi historicky prvním festival dortů ve střední Evropě – užijte si s námi Prague Cake Festival.

Prague Cake FestivalFestivalu se zúčastní 20 cukrářů, kteří budou prezentovat rozmanitý sortiment výrobků. Návštěvníci akce budou moci ochutnat klasické dorty jako sacher, red velvet, čokoládový nebo krémový dort. Prague Cake Festival přinese návštěvníkům možnost mezinárodního kulinářského zážitku – budou moci na jednom místě ochutnat francouzské éclaires a makronky, tradiční anglické koláče, rakouský sacher, tradiční ruské dorty, české buchty a koláče nebo argentinskou frolu. Kromě tradičních zákusků se mohou návštěvníci těšit na nejnovější trendy jako koblížky ze třtinového cukru, cookies všeho druhu, brownies nebo cakepops. Nejrozmanitější sortiment pravděpodobně ocení milovníci cupcakes – mini zákusků s různými příchutěmi, náplněmi a originálním zdobením, které si na první pohled zamilujete. Na své si přijdou i příznivci zdravé výživy, raw stravy, veganské stravy či lidé s bezlepkovou dietou – ti všichni budou moci ochutnat své oblíbené výrobky v netradičních podobách u různých cukrářů. Kromě báječných zákusků budete také moci ochutnat báječnou domácí kávu s rodinné pražírny, poctivé ovocné šťávy a pyré nebo domácí limonády.

Prague Cake FestivalKdy a kde to všechno propukne?

Prague Cake Festival se bude konat 17. 10. 2015 od 13 hodin v luxusních prostorách jednoho z předních pražských hotelů, a to v hotelu Diplomat, který se pyšní čtyřmi hvězdičkami. Hotel Diplomat je velmi snadno dostupný, jelikož se nachází přímo na trase metra A Dejvická a u tramvajové zastávky Dejvická. Vstup do všech prostor je bezbariérový.

Prague Cake FestivalV základní vstupence je zahrnut vstup do prostor (je nutné koupit vstupenku na konkrétní hodinu) a 5 žetonů na degustační porci zákusku od libovolných vystavovatelů. Dále je možné na místě zakoupit další degustační žetony za 10 Kč/ks a nebo rovnou zakupovat celé porce zákusků přímo od vystavovatelů, které připravují na festival speciální zvýhodněné ceny. Dále nabízíme kategorii VIP vstupenek, které zahrnují vstup do prostor již ve 12.30, 10 degustačních žetonů a lahodný Welcome Drink, který zajistí firma Ovocňák. Vstup dětí do 6 let je v doprovodu dospělé osoby zdarma (vstupenka zahrnuje pouze vstup do prostor, ne degustační žetony). Základní vstupenku bude možné zakoupit v hotovosti přímo na místě v den konání akce za 200 Kč nebo v předprodeji v síti GoOut.

Zdroj: Tisková zpráva Prague Cake FestivalPrague Cake Festival

A kdo se Prague Cake Festivalu všechno účastní?

Brilliant Brownies
Cakeland Cupcakes
Cobbler´s Prague Bakery
Dortíky od Hanky
Dorty Praha
Fresh-juices
Gâteaux du monde
Chocofactory
Královské Cookie
La Dolcezza
Laura Coffee
Louskáček
Medovník originál
Minimal delicato s.r.o.
My Bakery
MyRaw Cafe
Ovocňák
Pozvání na cestu
Raw deli
Růžový domeček
Sweet Fer
Sweet Secret of Raw
Výtvarná cukrárna


A protože vám chceme dělat radost a rádi bychom, abyste si sladkého opojení mohli užít dosyta, máme tu soutěž o dvě vstupenky na Prague Cake Festival. Podmínky jsou velice jednoduché, stačí být fanouškem stránky Prague Cake Festival a zde do komentáře nám napsat, kolik si myslíte, že na festivalu bude druhů dobrot. Nejlepší tip vyhrává dvě vstupenky na zmiňovaný festival. Soutěž trvá od dnešního dne až do 14. 10. 2015. Tak s chutí do toho!

|