27.října
2020

Zaregistrujte vaši restauraci a zapojte se do Svatomartinských dnů

Svátek sv. Martina patří v naší zemi k nejoblíbenějším vinařským svátkům a během dvou týdnů se prodá většina z každoroční produkce těchto vín. Vinařský fond bude jako každý rok propagovat Svatomartinská vína silnou celoplošnou kampaní, která bude vrcholit ve dvou týdnech od 11. listopadu.

Pokud letos máte v plánu nabízet Husu alespoň skrze okénko nebo rozvážet až hostům na talíř, určitě se zaregistrujte a dejte o tom svým hostům vědět.

Nabídněte Svatomartinské víno jako součást svého menu

Vedle inzertní kampaně vznikne na webových stránkách www.vinazmoravyvinazcech.cz databáze podniků, které nabízejí Svatomartinská vína, popř. i Svatomartinská menu. Pomocí jednoduchého formuláře si zde můžete bezplatně zřídit profil a oslovit tak nové hosty, kteří budou letos hledat alternativní příležitosti pro oslavy a konzumaci Svatomartinského vína.

Propagujte svůj podnik a zvyšte své tržby

Vinařský fond podpoří projekt i na svých sociálních sítích, kde má přes 50 000 fanoušků z celé země. Zapojení Svatomartinských vín do nabízeného sortimentu proto vnímáme jako atraktivní příležitost, jak zvýšit tržby Vašich podniků..

Svatomartinské dny na Restu

Restu podpoří Svatomartinský festival nejen skrze bannerovou kampaň na svém webu, ale i skrze kampaně na sociálních sítích a cílený newsletter na uživatele. Pokud chcete abychom zviditelnili i vaši restauraci, zadejte si Svatomartinské menu na RestuZapojení je samozřejmě zdarma!

CHCI SE ZAPOJIT 

|