Soutěž Chefparade
15.října
2015

Vyhrajte kurz divokého vaření s Chefparade!

Náš podzimní zvěřinový festival se nezadržitelně blíží a s ním i divoká soutěž o kurzy vaření zvěřiny v Chefparade! Od 15. 10. do 25. 10. 2015 můžete zběsile soutěžit o to být přeborníkem v kuchtění zvěřinových specialit.

RESTU na divokoPro opravdové gurmány je připraven exkluzivní kurz Zvěřinové speciality. V tomto kurzu se naučíte připravovat takové lahůdky jako bažantí prsa nebo jelení hrudí. Po absolvování kurzu budete schopni bez obav okořenit svůj jídelníček nápaditými recepty.

Chefparade kurzyNavíc je v rámci kurzu ještě akce ve stylu „all you can drink“ neboli nabídka neomezené konzumace nápojů. Platí pouze na vybraná vína a piva, nealko nápoje od 18:00 – 21:30. Konzumace platí pro jednu osobu. Nabídka platí pouze pro účastníky kurzu a nápoje nelze odnášet sebou ze studia Chefparade. Cena služby je 349 Kč.

Chefparade kurzyA co musíte udělat proto, abyste byli do soutěže zařazeni? Je to víc než jednoduché. Pokud stále ještě nejste, tak se honem zaregistrujte na RESTU.cz a tipněte si do komentáře pod tento příspěvek kolik kurzů v Chefparade za měsíc září uskutečnilo. Dva nejlepší tipaři vyhrají kurz v hodnotě 1 590 Kč, který se koná již 27. 10. 2015.

Soutěž probíhá od 15.10. 2015 do 25. 10. 2015. Vyhodnocení soutěže, tj. nejbližšího tipu na soutěžní otázku proběhne v den ukončení soutěže, tj. 25. 10. ve 12:00. Uživatelé, kteří nesplňují uvedené podmínky budou ze soutěže vyřazeni. Odměna není právně vymahatelná. Společnost Restu s.r.o. si vyhrazuje právo v případě nutnosti změnit podmínky akce nebo akci s okamžitou platnosti ukončit. Uživatel Restu.cz účastnicí se akce musí být registrovaný a zavazuje se dodržovat pravidla akce.

|