Všechno, co jste kdy chtěli vědět o RESTU voucherech

uvodni

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o RESTU voucherech

Vouchery jsou poukázky na konzumaci, které u Vás v restauraci uplatní naši uživatelé – hosté rezervující přes portál RESTU. Vypadají třeba takhle: aktuální vánoční edice

Proč je přijímat?

Je to jednoduché – přivedou Vám hosty a tržby navíc!

Podle našich dat více než 2/3 hostů utratí v restauraci téměř o polovinu více, než činí hodnota voucheru – skvělá příležitost prodat víc vašeho jídla i pití! Nezapomeňte tedy těmto zákazníkům nabízet aperitivy, vinnou kartu a dezerty…

A přitom Vás nic nestojí.

Plnou hodnotu uplatněných voucherů Vám RESTU vždy na konci daného měsíce proplatí.

Nezůstaňte stát stranou…

Na RESTU je nyní již více než 800 restaurací, přijímajících vouchery. Naši uživatelé už v těchto spolupracujících podnicích projedli přes 3 000 000 Kč – přece je nepřenecháte konkurenci…

(Chcete se přidat? Napište nám a my Vás obratem zapojíme!)

voucher vzor

Kde se berou?

  1. Nejčastěji si je uživatelé promění za kredity nasbírané díky rezervacím a dalším akcím, za které je RESTU odměňuje – za 300 nasbíraných kreditů získají 300 Kč na útratu. Tyto vouchery mohou zákazníci uplatnit ve všední dny po 17.00, o víkendu po celý den.
  2. Voucher se také dá zakoupit na restu.cz/obchod/, a to v hodnotě 500, 1000 a 1500 Kč. To je případ i naší aktuální vánoční kampaně.
  3. Setkat se můžete i s vouchery v jiných hodnotách, například 100 či 700 Kč – v takovém případě se zpravidla jedná o speciální akci, třeba dárek v soutěži, sezónní promoakce, voucher pro novináře apod.

Jak to funguje s uplatněním?

Ať už je hodnota jakákoliv, fungují všechny stejně: podmínkou pro uplatnění voucheru je předchozí rezervace přes RESTU, v rámci které host již zadává kupón voucheru (a tím se potvrdí jeho platnost, každý lze samozřejmě využít jen jednou). Přímo z informace o RESTU rezervaci se tedy dozvíte, že daný zákazník přijde s poukazem.

!!! POZOR: pokud zákazník voucher při rezervaci nezadá a pouze s ním přijde do restaurace, neprošel naším systémem a tudíž Vám RESTU nemůže garantovat jeho platnost (ani proplacení, pokud se ukáže, že byl voucher již propadlý / využitý). Nebyl-li voucher součástí rezervace, nejste povinni ho přijmout – hostovi vysvětlete, že nejprve jej musí zadat při rezervaci na restu.cz.

Hodnotu voucheru jednoduše odečtete klientovi z účtu; případná nevybraná hodnota samozřejmě není směnitelná za peníze zpět.

Na konci měsíce Vám spolu s fakturou od RESTU dorazí i výpis uplatněných voucherů. Po kontrole správnosti nám vystavíte fakturu, s položkou “Uplatněné RESTU vouchery mm/rrrr” a 0% DPH. (Vzorová faktura) Tu nám zašlete a je to!

Jednoduchá pravidla a spousta plusů – jestli ještě vouchery nepřijímáte, stačí nám dát vědět a my Vás zapojíme.

Chci přijímat RESTU vouchery

|, |