13.ledna
2017

Víme, jak vybrat tu pravou!

Valentýn nám už klepe na dveře a všichni dobře víme, že láska prochází žaludkem. Valentýnská večeře pomalu začíná patřit i mezi české tradice. Zpříjemněte si sychravý únor oslavou toho nejkrásnějšího citu a pozvěte svou drahou polovičku do restaurace. Co musíte udělat ještě před pozváním? Přinášíme vám 5 tipů, jak na Valentýna zabodovat.

Jděte na jistotu!

Místo romantického zážitku hrozí sto a jeden způsob, jak Valentýna u večeře totálně prokaučovat. Ideální varianta samozřejmě je, když vyrazíte na valentýnské menu do své oblíbené restaurace. To, že podnik alespoň trochu znáte, vám pomůže s rezervací a výběrem místa. Není nic horšího, než přijít bez rezervace nebo skončit u špatného stolu.

1TIP: Za lednovou rezervaci na Valentýna nyní získáte na Restu 100 % kreditů navíc, které na váš účet připíšeme hned po svátku všech zamilovaných.

Romantika co by kamenem dohodil

RESTU aplikace v kapse článek (1)Nevíte přesně kam zajít a na co máte zrovna chuť? Vybrat to správné místo na večeři nebylo nikdy jednodušší! S aplikací Restu máte v kapse všechny restaurace, které navíc můžete filtrovat dle vzdálenosti. V aplikaci stačí zadat, že si přejete vidět podniky ve vašem okolí a aplikace vám najde ty nejbližší. Co si dáte dobrého? To už je jen na vás a vaší drahé polovičce.

Kam za romantikou

Večeře při svíčkách nebo při krásném výhledu na město? Tam, kde se snoubí kulinářské umění kuchařů s kvalitními víny a ta pravá romantika na vás dýchá ze všech stran? Víme, kde se taková místa skrývají! Místa, která jsou pro svátek všech zamilovaných jako stvořená.

TIP: Mrkněte na Restu tématickou stránku Kam za romantikou.

Recenze, na které můžete vzít jed

1Nejlepší místa jsou stejně vždycky taková, která vám doporučí někdo známý. A právě kvůli tomu máme na stránkách sekci uživatelských recenzí. S Restu si během pár vteřin zkontrolujete restauraci, do které se právě chystáte, pomůže vám v tom více než 230 000 hodnocení od uživatelů, kteří restauraci opravdu navštívili, nemilosrdně a bez cenzury.

Romantické menu versus à la carte?

Vybrat pro zvláštní příležitost předem sestavené menu, nebo vybírat z jídelního lístku sami? Určitě si to rozhodněte předem. A věřte, že oba způsoby mají něco do sebe. Speciální menu sestavená ku příležitosti svatého Valentýna najdete na Restu festivalové stránce. Odpadají vám tak starosti s výběrem jídla a pokud je součástí menu i víno, ubude vám i starost s jeho výběrem a ochutnávkou.

|, , |