07.února
2016

Velká postní výzva s Florentýnou a Restu

 

Velká postní výzva

Jana Florentýna Zatloukalová, známá foodbloggerka a autorka legendární Kuchařky pro dceru, spouští ve středu 10. února novou výzvu všem zvědavým foodies – a RESTU u toho nemůže chybět.

Přidejte se i vy k Velké postní výzvě Kuchařky pro dceru.
Zažijte 40 postních dní od masopustu do velikonočních svátků trochu jinak.

Něčeho se vzdejte, něco nového vyzkoušejte, vytvořte místo pro nové věci ve vašem životě.

Jak na to prozradí Florentýna webu Výzvy, my vám tady zase řekneme, na co se můžete díky RESTU těšit – kromě radosti ze hry a překonání vlastních hranic, samozřejmě.

Na nejaktivnější účastníky (postníky) totiž čekají skvělé odměny.

3x hlavní cena: skvělé jídlo a drink na náš účet + zdravé vychytávky

Pavillon

Nejaktivnějšího účastníka Výzvy odmění Florentýna a partneři jedinečnou velkou cenou: těšit se díky RESTU můžete na voucher na 1200 Kč a jedinečný bylinkový drink šéfbarmana Milana Bukovského ve vyhlášené brněnské restauraci Pavillon! Další partneři výzvy Bylinky.cz a KitchenAid ještě přidají něco pro Vaše domácí zeleninování: smoothie maker a praktickou kolíbku na bylinky.

Pravidla pro získání téhle ceny pak najdete už teď – a po celou dobu soutěže – na webu Výzvy, vítěz bude vyhlášen po jejím skončení.

Vyhrává nejen ten úplně nejaktivnější, ale skvělé ceny čekají i na druhého a třetího v pořadí: od RESTU opět poukaz do restaurace – tentokrát skvělé pražské Oblaca a Altány Kampa, od dalších partnerů designové květináčky s bylinkami.

 

Klarsten

Speciální RESTU cena za rezervace

Pro účastníka Výzvy, který v jejím průběhu udělá přes RESTU nejvíc rezervací, máme voucher do vybrané restaurace v hodnotě 800 Kč.

Počítají se všechny rezervace vytvořené na Váš uživatelský účet přes:

– restu.cz

– naše skvělé Android a iOS appky (neříkejte, že je ještě nemáte!)

– Restu mobilní web

které budou vytvořené a skutečně zrealizované (tj. nikoli pouze vytvořené a následně zrušené) v období 10. února až do Velikonočního pondělí 28. března (včetně). Takže na to máte spoustu času! Vítěze vyhlásíme v úterý 29. 3.

Vyhrát můžete bez ohledu na účast ve Výzvě – takže půst držet nemusíte, nechcete-li. (I když Výzvu má Florentýna poskládanou fakt moc pěkně a přinese vám spoustu nových zážitků, takže to určitě zvažte.) Abychom ale věděli, že s námi soutěžíte v rámci téhle akce, budeme od Vás chtít alespoň jeden malý záznam.

Žádné strachy, nebude to nic, co byste určitě sami občas rádi nedělali – prostě vyfoťte lákavé jídlo, oblíbenou restauraci, nebo – držíme se postního tématu – cokoli jiného s tématem zeleniny a podělte se o to na sociálních sítích s označením @restucz a hashtagem #vyzva. Jestli máte radši Instagram, Facebook, Twitter, nebo ještě nějakou jinou sociální platformu, je už úplně na vás. My bereme všechno, kde vás najdeme, hlavně když to bude splňovat výše uvedené a bude to vidět.

TIP: fotky nám můžete poslat i na petra@restu.cz – ty nej rádi nasdílíme na RESTU Instagram s odkazem na Váš profil, ať se ostatní Resťáci mají kde inspirovat!

Speciální RESTU cena za check-iny pro pilné milovníky naší mobilní appky

Pro účastníka Výzvy, který v jejím průběhu (10. února – 28. března) udělá nejvíc check-inů v RESTU aplikaci, máme voucher do vybrané restaurace v hodnotě 800 Kč.

Check-in snadno uděláte v jakékoli restauraci z našeho průvodce, když v ní právě sedíte. Stačí otevřít aplikaci, najít profil restaurace, ve které zrovna jste, kliknout na Check-in a je to!

(Navíc si tím ještě jako obvykle připíšete 1 kredit na svůj RESTU účet, dvojitá dávka štěstí.)

Jinak platí to samé co u rezervací – abychom mohli ověřit, že jste nejen pilným uživatelem appky, ale zároveň i účastníkem téhle soutěže, budeme od Vás chtít alespoň jeden malý záznam.

Nebojte, je to zase jednoduché  – vyfotit lákavé jídlo, povedený latté art, nějakou momentku z restaurace / pikniku / jiné fajn chvilky spojené s přáteli a jídlem.. a podělit se o to na sociálních sítích s označením @restucz a hashtagy #restuapp #vyzva . Jestli máte radši Instagram, Facebook, Twitter, nebo jinou, je úplně na Vás. Jen do fotky nějak zakomponujte chytrý telefon s otevřenou RESTU appkou, ať vám můžem lehce závidět, jak jste se ve chvíli check-inu zrovna měli dobře… Ano, dedukujete správně – bude potřeba druhé fotozařízení. Požádejte třeba o telefon Vašeho spolustolovníka či někoho z přátel – určitě si neužíváte jídlo sami a jistě se nechají zlákat ke krátké pózovací výpůjčce s možností odměny, totiž dobré večeře na účet RESTU.

TIP: fotky nám můžete poslat i na petra@restu.cz – ty nej rádi nasdílíme na RESTU Instagram s odkazem na Váš profil, ať se ostatní Resťáci mají kde inspirovat!

iphone_720

Denní soutěže s RESTU

Kromě velkých výher za aktivitu po celou Výzvu se můžete těšit i na několik menších denních soutěží v jejím průběhu, které se budou vztahovat vždy k danému dni, například sobotě. Restu je totiž nejlepším zdrojem inspirace pro dny, kdy na sebe a druhé máte dostatek času – jdete s kamarádkou do kavárny, vyrazíte s partnerem na výlet, vezmete děti ven… A budeme Vás tak inspirovat i v rámci téhle soutěže. Sledujte Výzvu a náš Facebook a budete v obraze!

|