vyhody-restu
17.Říjen
2016

Večeře zadarmo a další výhody, co najdete na Restu

Zaplatíme vám večeři, odhalíme, kde mají ty nejbáječnější hotovky v okolí a ukážeme, kdo oznámkoval všechna jídla nemilosrdně a bez cenzury. Náš web je plný super vychytávek, které jinde těžko pohledáte. Věděli jste o nich?

Recenze, na které můžete vzít jed

Občas se těžko šacuje, jestli se dá na povídačky o vytipované restauraci spolehnout, nebo jde o promakané PR. Nejlepší místa jsou stejně vždycky taková, která vám doporučí někdo známý. A právě kvůli tomu máme na stránkách sekci uživatelských recenzí. Žádné placené pochlebování, ale opravdové zážitky reálných jedlíků, kteří poradí, kde mají nejkřupavější hranolky, nejvymazlenější interiér nebo třeba ty nejsličnější servírky. Každý upřímný názor navíc odměňujeme kredity, které se pak dají proměnit v chutný oběd nebo večeři.

TIP! Všechny nekompromisní názory si můžete snadno vyfiltrovat podle města, ve kterém se zrovna nacházíte.

recenze

Sbírejte kredity, dlabejte zadara

Díky našemu kreditovému systému si můžete na jídle pošmáknout, aniž byste museli vytahovat peněženku. Funguje to jednoduše: stačí se zaregistrovat a šup, už jich máte na účtu padesát. Ty další si střádáte různými způsoby: dají se získat rezervacemi, textovým hodnocením a check-iny. Pozor, po devadesáti dnech kredity mizí – když na ně ale nezapomenete a včas si je prodloužíte (například novou rezervací), můžete si jich užívat třeba do aleluja. Za prvních 300 kreditů už si smíte vybrat voucher na večeři a nacpat se tak úplně zadarmo.

TIP! Dumáte, ve kterých restauracích si nacpat břicha za voucher? To zjistíte tady.

kredity

Zjistěte, kam na hotovku

Projíždět obědová meníčka restaurací v okolí může být docela pruda, ale díky našemu fajnovému lístku si ušetříte hromadu překlikávání a telefonátů. Najdete na něm totiž ta nejvybranější aktuální menu ve vašem městě. Stačí zadat lokalitu, ve které vám zrovna kručí v břiše a voilá – Restu vám naservíruje všechny polední jídeláky jako na stříbrném podnose.

denni-menu

Nakupte si na Vánoce

Zmatené pobíhání po obchoďácích si letos můžete odpustit. Protože jídlo je stejně ten nejlepší dárek, není potřeba se trmácet po nákupech – prostě a jednoduše kupte blízkým náš voucher. Co si budeme povídat, potěší je rozhodně víc než sada ponožek nebo svetr se sobem!

Vydejte se tam, kde to žije

Někomu stačí k zážitku z jídla samotná hra chutí na talíři, mnozí se chtějí při večeři pobavit i jinak. A právě pro ty, kteří neposedí, máme podstránku s akcemi v přilehlých restauracích. Nemusíte ani nijak složitě překlikávat. Náš důvtipný systém sám pozná, kde se zrovna nacházíte a poradí, co se kde v okolí šustne. A vy můžete vyrazit.

akce

Ještě pořád jste se neregistrovali? Tak šup, už je načase!

|, , , , |