27.ledna
2017

Valentýnská soutěž o vouchery v hodnotě 23 000 Kč

Rčení o lásce, která prochází žaludkem, zná každý z nás. Vzhledem k tomu, že se kvapem blíží oslava svátku všech zamilovaných, sv. Valentýn, platí tato mnohokrát ověřená pravda dvojnásob. Chcete svou milovanou vzít na krásnou večeři? Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte vouchery do romantických restaurací v hodnotě 23 000 Kč.

Co musíte udělat?

Je to jednoduché! Stačí si do komentáře na našem Restu Facebooku nebo zde pod článek tipnou kolik jsme vloni na Valentýna usadili zamilovaných hostů. Soutěž trvá až do začátku února, tedy do 3.2. 2017, vyhodnocení a vyhlášení proběhne 5. února 2017.

Jaké odměny na vás čekají?

Můžete vyhrát 4x voucher v hodnotě 1000 Kč do ADA Restaurant, 4x voucher v hodnotě 1000 Kč do Casa de Carli, 5x voucher v hodnotě 1000 Kč do restaurace Blue Wagon, 5x voucher v hodnotě 1000 Kč do Bresto Restaurant & Vinný bar nebo 5x voucher v hodnotě 1000 Kč do Augustine Restaurant.

ADA Restaurant

Luxusní restaurace Ada patří mezi nejvyhlášenější pražské podniky. Ne nadarmo tuhle restauraci doporučuje slavný průvodce Michelin. Na svatého Valentýna si zde můžete vychutnat speciální 4-chodové menu.

1

Casa De Carli

Ochutnejte znovuzrození pravé italské kuchyně, živé a pulzující, plné čerstvých sezónních ingrediencí, inspirované všemi italskými regiony. V menu se snoubí unikátní interpretace italské kultury v podání šéfkuchaře s vůní cest.

Blue Wagon

Vůně dřeva, plápolající svíčky, růže a podmanivá hudba. Ponořte se do chutí valentýnského menu s doporučeným vínem a zažijte opravdový romantický večer v Restaurantu Blue Wagon.

Saint Valentines's Day  festive romantic table setting and rose

Bresto Restaurant & Vinný bar

Restaurant Bresto je zaměřen na autentickou italskou kuchyni – čerstvé ryby, domácí čerstvé i bezlepkové těstoviny, vynikající steaky a originální dezerty. V nabídce restaurace najdete přes 300 druhů vín z celého světa, z nichž většinu vybírá sám pan spolumajitel a sommeliér Tomáš Breburda.

Augustine Restaurant

Restaurace Augustine se nachází v samém historickém srdci Prahy v příjemném prostředí Malé Strany. Nabízí to nejlepší z moderní české a evropské kuchyně. Šéfkuchař Marek Fichtner na svatého Valentýna vytvořil dynamické a velmi kreativní menu s využitím nejkvalitnějších surovin.


PS: Nezapomeňte, že všechny rezervace na Valentýna, které uděláte do 31. 1. 2017, získají 100 % kreditů jako dárek! Nemáte inspiraci, kam vyrazit se svou drahou polovičkou? Inspirujte se na naší valentýnské stránce.

1