Pojďte fandit s námi!
05.Květen
2016

Pořádný hokej na talíři

Blíží se svátek všech fanoušků tvrdých hitů a nekontrolovatelných emocí. Svátek, při kterém se semknou cizí lidé a společně neodtrhnou oči od televizní obrazovky. Přichází totiž jubilejní 80. mistrovství světa v ledním hokeji. A tak bude mít každý z nás šanci zařvat si na několik upocených milionářů, ať koukají makat a nezklamat nás! Máme pro vás tipy na místa, kde si mistrovství užijete se vším, co k tomu patří.

Kredity za fandění!

Fanděte společně s námi! Udělejte si rezervaci přes naši aplikaci do restaurace, kde budete fandit! Pošlete nám fotku – buď zde do komentáře nebo na náš FB, jak fandíte a získejte bonusových 30 kreditů na váš RESTU účet! A to se vyplatí!

Fanděte s námi!

Již 6. května od 19:15 hodin budete moci sledovat první utkání našich hokejistů proti domácí sborné! O tom, že si je hodláme vychutnat svědčí i fakt, že boršč se může jít zahrabat, protože když chcete sílu jako býk, chce to pořádný hovězí vývar! Už se určitě nemůžete dočkat, až ruské delegaci upadnou pirožky na zem již při prvním skórování. Nu což, my se bát nemusíme, neboť pořádný český štrúdl něco vydrží. Můžou nám bránit v trhání jablek, ale rozhodně budou zpocení, až jim budeme servírovat jeden šašlik za druhým. Bude to pořádné maso, takže se mají na co těšit a vy také! Možná by rádi zapili svůj smutek trochou Becherovky, ale nezbude jim nic jiného, než sáhnout po mědoku a zapít hořkost něčím medovým, třeba jim to i zvedne náladu. A když ne, pořád ještě mají národní zásoby vodky. A s těmi jim na oslavu určitě rádi pomůžeme.

1O den později, ale ve stejný čas, nás pak čeká Lotyšsko. Velice nevyzpytatelný soupeř. Je více než pravděpodobné, že nás potrápí. Stejně jako by nás potrápila i putra, přeci jen je to hustá kaše zahuštěná kyselým mlékem. Snad budou góly propadat za záda jejich brankáře tak snadno, jako by ona kaše projela trávícím traktem každého Čecha, který by si dal raději pořádnou českou “krupicajdu”. Poctivé české mléko je rozhodně větší výhra. A výhrou je rozhodně i fakt, že si lotyšský národní tým dá s velkou pravděpodobností svoji oblíbenou pochoutku kaposti. Vařené zelí doplněné další zeleninou dává velkou naději na přetlak, který zpomalí hráče. Naši borci posílení knedlo-zelo-vepřem pak už jen objíždějí statické pytle natlakované plynem a udí jejich brankáře. Přesně tak, jak to mají Lotyši rádi. Neboť uzené jim chutná a my jsme samozřejmě národem přejícím, dáme jim po čem touží.

2Po dni volna nás čeká Švédsko. Švédové sice mají koule, spíše kuličky, ale my máme poctivé obrovské karbanátky. A ty rozhodně nabudí. Až budeme mačkat brusinkovou šťávu do poslední kapky, budou na kolenou prosit, abychom přestali! Je pravdou, že zdarma nic nedostaneme, ale již víme, že nervozita je silná věc a při sebemenším zaváhání nás budou mlátit jako žito, jako by z nás chtěly vyrobit svůj národní nápoj akvavit. Nu což, z nás nedostanou ani kapku. Zato my si na nich pochutnáme. Určitě je nač se těšit, snad nám připraví parádní hostinu, nebáli bychom se napsat švédský stůl.

1Soupeřů je samozřejmě více. Naši kluci mají velký apetit a je jim jedno, zda si pochutnají na norském rybím pudingu, kterým by se nás určitě snažili Norové odrovnat, aby proti nám nemuseli nastoupit. Bešbarmak z Kazachstánu by mohl našemu dalšímu soupeři dodat koňskou sílu, ale rozhodně ne takovou jako kachna se zelím a knedlíkem! A Dánové rozhodně nemají šanci vyhrát, neboť jejich národním jídlem je chleba s máslem Smørrebrød, což člověku moc energie nedodá. Je pravdou, že se na něj dává ještě plátek masa, ale to je jen detail. Poslední zápas bude už jen sladkou tečkou v podobě mléčného Švýcarska!

1Už na sobě máte národní barvy? Bude potřeba každý hlas a počítá se každý fanoušek. Je jedno, kde budete. Pojďme si společně pochutnat na různých soupeřích a ukázat naším klukům na bruslích, že se nemusí domů těšit jen na pořádné domácí jídlo, ale také na spoustu zapálených srdcí českých fanoušků.


A kam si zajít vyřvat hlasivky? Mrkněte, my víme, kde je ta nejlepší atmosféra!

|, , , , |