21.února
2017

Polévka je grunt aneb Kde si dát tu nejlepší

Polévka je grunt! Naše babičky dobře věděly, proč tuhle větu opakují. Je to totiž hluboká pravda, dobrá polévka je základ. Husté polévky plné zeleniny a vitamínů směle nahradí i hlavní jídlo. Kde mají ty nejlepší, na kterých si opravdu pošmáknete?

Bistro à Table!

a tableVe francouzském bistru na Praze 6, které nabízí neotřelou atmosféru a skvělá jídla připravovaná s láskou majitelem a kuchařem v jedné osobě panem Jean-Charlesem Bergerem, se každý den v poledne zahřejete lahodnou barevnou polévkou bez chemie a bez lepku. Obědové návaly jsou tu samozřejmostí, v létě vnitřním prostorům naštěstí výrazně ulevují venkovní stolky, v zimě doporučujeme rezervaci. Bon appétit!

Kitchen Ramen Bar

ramenKitchen Ramen Bar je zaměřen na tradiční japonské Ramen polévky a vše co s touto gastronomickou kulturou souvisí. Nechybí Soba, Udon, Calpis, Yakisoba, Gyoza a mnoho dalšího. Vydatná japonská nudlová polévka doplněná vepřovým masem, vejcem na tvrdo a často řadou dalších přísad vás zasytí na celý den. Nenechte si ujít chuť umami, kterou Ramen nabízí.

Omam – svět na talíři

omamNahlédněte pod pokličku světové kuchyně a ochutnejte, jak chutná svět z pohodlí Liberce. Každý den v Omamu připravují ta nejzajímavější autentická jídla světové kuchyně. Nepoužívají žádné polotovary, dochucovadla či zahušťovadla, vše připravují z čerstvých výběrových surovin. Z každodenní pestré nabídky si také vyberou i příznivci veganství.


Nevybrali jste? Mrkněte na další bistra, kde připravují dokonalé polévky! Nebo nám pošlete svůj tip, kde narazíme na ty nejlepší.