O nás

logo - fullRestu.cz je největší gastronomický průvodce. Umožňujeme hostům najít ten nejvhodnější podnik, shlédnout polední nabídku na listek.restu.cz, dozvědět se, kam vyrazit na kulinářskou akci ve vybraném městě, inspirovat se recenzemi ostatních uživatelů a udělat super jednoduchou rezervaci.

Třešnička na dortu je náš věrnostní program. Za registraci a potom za každou rezervaci a napsanou recenzi od nás dostanete kredity, které potom můžete využít jako slevu při koupi voucheru, jenž můžete uplatnit ve vámi vybrané restauraci.

Sledujte nás i na Restu Facebooku, Restu Twitteru, Restu YoutubeRestu Linkedin nebo Restu Instagramu

Nezapomeňte ani na naše aplikace! Kde je můžete zdarma stáhnout? Aplikace pro iOS nebo aplikace pro Android.

Pro uživatele Windows Phone telefonů, vydržte! I pro vás připravujeme aplikaci.

Mimo všechny tyhle vychytávky každý rok pořádáme Restu Restauraci roku, která je celoročním ohlédnutím za nejlepšími a nejoblíbenějšími restauracemi podle hostů. Mrkněte, jak se vydařil ročník 2016!

A jak šel čas?

V květnu 2017 oslaví Restu.cz už své čtvrté narozeniny! Když jsme slavili narozeniny první, tak nás bylo 15, rozrostli jsme se téměř čtyřnásobně. Na Restu.cz se za celou existenci registrovalo více než 100 tisíc uživatelů, usadili jsme téměř 5,5 milionů hostů a zdolali několik rekordů v počtu rezervací, ten poslední byl bezmála 4 tisíce rezervací za jeden den. Za celou dobu jsme zvládli zmapovat více než 17 tisíc restaurací, z toho je více než 4 tisíce restaurací v Praze a více než tisíc restaurací v Brně.  Do všech těchto restaurací jste napsali už více než 240 tisíc recenzí, to pro nás znamená jediné – u nás na webu je více než 240 tisíc skutečných gastronomických zážitků. A co nás nikdy nenapadlo? Že Restu.cz může pomáhat:

Díky Restu.cz chodím častěji do restaurací. Jsem sluchově postižený (těžce nedoslýchavý) a některé rezervace bylo nutné předem telefonicky nebo osobně potvrdit. Restu.cz mi výrazně změnilo život! Kdykoliv si totiž můžu vybrat termín nebo pozvat kamarády. Dariusz Zabdyr

Zajímá vás, jak vypadá tým Restu.cz? Tohle jsme my, ve vší své zelené kráse!Restu oslava