Nové uživatelské role v pro.restu administraci a ERK
29.června
2018

Nové uživatelské role v administraci pro.restu a ERK

Připravujeme pro vás nové uživatelské role pro Elektronickou rezervační knihu a administraci pro.restu, které budou k dispozici 11. 7. 2018. Věříme, že vám nová funkce zefektivní práci s Restu, protože se jednalo o jednu z nejčastěji poptávaných úprav, které byste na Restu uvítali. Kromě toho pomůže naplnění požadavků vyplývajících z nedávno zavedeného GDPR.

Prostřednictvím uživatelských rolí budete moci nastavit, jaké informace mohou jednotliví uživatelé s přístupem do administrace zobrazit a která nastavení mohou upravovat. Vybírat můžete z těchto možností:

  • Admin
  • Manažer
  • Obsluha

Admin

Nejvyšší oprávnění, které má přístup do všech sekcí v rámci Elektronické rezervační knihy i administrace pro.restu.

Manažer

Podobná oprávnění jako role Admin jen bez přístupu k fakturaci a nastavení tarifu restaurace. oprávnění, které má přístup do všech sekcí v rámci Elektronické rezervační knihy i administrace pro.restu.

Obsluha

Omezený přístup, který umožnuje základní práci s rezervacemi. Uživatelé s touto rolí mohou spravovat rezervace v Elektronické rezervační knize a vytvářet nebo editovat obsah restaurace (jídelní lístky, denní menu, akce).

Pozor, pokud do 11. 7. 2018 nebudou u podniku přístupová práva nastavena, nebude možné se poté přihlásit od ERK a administrace pro.restu.

Pokud máte jakékoliv dotazy k uživatelským rolím, nebo vás zajímá cokoliv jiného o Restu, neváhejte nás kontaktovat emailem na adrese obchod@restu.cz, telefonicky +420 232 000 444, nebo volejte přmo vašemu obchodnímu zástupci.

Přejeme mnoho spokojených hostů!

|