01.června
2017

Nejaktivnější uživatelé za květen 2017

Na začátku každého měsíce oceňujeme v Restu.cz své nejaktivnější uživatele. Děkujeme tak všem, kteří s námi hledají tu nejvhodnější restauraci, bistro či kavárnu, inspirují se, kam vyrazit na kulinářskou akci, dělají super jednoduchou rezervaci a především pomáhají ostatním Resťákům skrze recenze vyznat se v divokých vodách české gastroscény.

Výherci 1 000 Kč voucheru v květnu 2017 jsou:

Lucie Kratochvílová vyhrává 1 000 Kč voucher do restaurace Altány Kampa

1Zrekonstruovaná restaurace Altány Kampa se nachází v srdci Prahy, a to na nádherném místě u pražského ostrova Kampa s romantickým výhledem na Čertovku. Nabízí široký výběr českých i mezinárodních pokrmů a vybraných italských či moravských vín. Novinkou jsou domácí těstoviny připravované v restauraci. Jedinečné chvíle je možné strávit na terase nebo přímo v restauraci.

Jana Tesková vyhrává 1 000 Kč voucher do restaurace La Bottega Gastronomica

2La Bottega Gastronomica je moderní italské bistro kombinované s italským lahůdkářstvím na Praze 3. Gastronomica nabízí proslulé grilované kuře a spoustu dalších specialit připravených v tradičním italském „rosticceria” stylu. Kuchaři připravují každý den širokou škálu jídel, které si můžete vychutnat buď přímo na místě, nebo si je odnést s sebou domů. Ať už si vyberete polední menu, nebo večeři o více chodech, budete nadšeni.

Lenka Minaříková vyhrává 1 000 Kč voucher do restaurace Castellana Trattoria

3Brněnská restaurace Castellana Trattoria je místo, kde dostanete tradiční italské speciality, čerstvé ryby, domácí těstoviny a kvalitní víno. Menu se tu mění každý den, kuchař se nikdy nenudí a nedovolí to ani vám. Navíc se v Castellana vaří z čerstvých a převážně italských surovin. Ve vinotéce (spodní část restaurace) se konají velmi oblíbené vinné a gurmánské akce.

Gratulujeme!

|, , , |