01.července
2017

Nejaktivnější uživatelé za červen 2017

Na začátku každého měsíce oceňujeme v Restu.cz své nejaktivnější uživatele. Děkujeme tak všem, kteří s námi hledají tu nejvhodnější restauraci, bistro či kavárnu, inspirují se, kam vyrazit na kulinářskou akci, dělají super jednoduchou rezervaci a především pomáhají ostatním Resťákům skrze recenze vyznat se v divokých vodách české gastroscény.

Výherci 1 000 Kč voucheru v červnu 2017 jsou:

Martin Krásný vyhrává 1 000 Kč voucher do restaurace Il Giardino

1Útulné a příjemné prostředí moderní italské restaurace odráží umění italské kuchyně. Restaurace Il Giardino s nádhernou terasou a výhledem na Prahu nabízí vynikající­ gastronomii. Restaurace se nachází­ v exekutivní budově hotelu NH Prague a je pří­stupná unikátní­ lanovkou, která vás vyveze až na vrchol kopce Mrázovka. Restaurace nabí­zí­ výběr italských a středomořských jí­del připravovaných jen z čerstvých surovin.

Jindra Henry Šturm vyhrává 1 000 Kč voucher do restaurace La Bottega Bistroteka

1La Bottega Bistroteka je další pražské bistro Riccarda Luque, a to přímo v gurmánském ráji Gurmet Pasáže Dlouhá v centru Prahy. Jak už je v jeho podnicích pravidlem, čekají tu na vás ty nejvybranější italské delikatesy. Ty si můžete buď koupit s sebou, anebo si je vychutnat ve stylovém a uvolněném prostředí živé italské restaurace. Otevřeno je od brzkého rána až do pozdního večera, takže ať vás popadne chuť na středomořskou kuchyni kdykoli, můžete tu uspokojit své chuťové pohárky.

Nikita vyhrává 1 000 Kč voucher do restaurace Pastař

1Stylová restaurace a obchod Pastař se nachází v historické budově, jen přes most od Národního divadla. Unikátní koncept restaurace umožňuje všem koupit v obchodě, co je nabízeno v restauraci a naopak. Mladý talentovaný tým v kuchyni pod vedením úžasného šéfkuchaře Honzy Zimy je připraven splnit každé přání zákazníka. Jaká pasta to bude pro vás?

Gratulujeme!

|, , , |