29.července
2018

5 tipů, kam v létě vyrazit na pivo

Horké letní dny si žádají patřičné osvěžení. Jestli si i vy rádi zajdete na jedno (nebo dvě), pak je náš dnešní newsletter právě pro vás. Kluci z Restu.cz pro vás vytipovali několik svých oblíbených podniků, kam (nejen) v létě sami rádi chodí na pivo v oroseném půllitru. Většina z nich má totiž kromě super pivní nabídky i příjemnou terásku…

1. VÝČEP NA STOJÁKA, PRAHA

V Praze se docela nedávno otevřela pobočka oblíbeného brněnského podniku Výčep Na stojáka, kam můžete v pohodě vyrazit s bandou dvaceti kamarádů a máte jistotu, že vás obslouží. Na stojáka se sem totiž vejde klidně 60 lidí! Ale samozřejmě, že si sem můžete i sednout a dát si k tomu pivu guláš nebo tatarák – i míst na sezení je tu 60!

REZERVOVAT STŮL

2. RESTAURACE SLUNEČNÍ TERASA T-ANKER, PRAHA

Pokud byste klidné místo, kam zajít na dobré pivo, hledali v samotném centru Prahy, jděte sem. Nejenže vám unikátní restaurace na střeše OD Kotva poskytne ten nejlepší výhled na Staré město, ale především tu mají na čepu každý týden až 12 jedinečných pivních speciálů, které se pravidelně obměňují.

REZERVOVAT STŮL

3. HOSPŮDKA U ŠTĚPÁNA, PETROVICE U SUŠICE

Udělejte si výlet do téhle stylové jihočeské hospůdky a dejte si tu k výbornému čepovanému pivu taky některou z dobrot z domácího chovu či vlastní zahrady. Ve spojení s příjemným posezením venku to bude super zážitek.

REZERVOVAT STŮL

5. PUOR PLAUDIT, LIBEREC

Nejlepší tankovou Plzeň na severu si vychutnáte v této liberecké restauraci s originálním interiérem a příjemným venkovním posezením přímo u řeky. O víkendech je ale tato dvoupatrová restaurace i díky skvělému jídlu plná k prasknutí, tak si předem rezervujte stůl.

REZERVOVAT STŮL

7. MALEŠICKÝ MIKROPIVOVAR, PRAHA

Jestli rádi ochutnáváte pivní speciály z malých pivovarů, určitě zajděte sem. Na letní zahrádce si můžete vychutnat kromě poctivě vařeného Malešického Originálu také speciály z českých a zahraničních pivovarů. A dejte si k tomu třeba výborný tatarák nebo žebírka.

REZERVOVAT STŮL

|