08.června
2017

3. ročník Jičínského Food Festivalu

17. června se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již třetí ročník Jičínského Food Festivalu. Všichni milovníci dobrého jídla i lahodných nápojů se mohou opět těšit na nevšední gastronomické zážitky, o které se postarají šéfkuchaři vybraných restaurací z Českého ráje a nejen jeho okolí.

FOOD_-30V zámeckém parku se budou podávat výtečné delikatesy přímo z rukou mistrů svého oboru, a to vše pod širým nebem. Při této příležitosti připraví jednotlivé restaurace vybrané speciality zdůrazňující filozofii svého podniku. V rámci degustace budou k dispozici předkrmy, polévky, hlavní chody i dezerty, a nejen to! Na své si tu přijdou také milovníci dobré kávy, míchaných nápojů, zlatavého moku či vegetariáni.

1Návštěvníci festivalu se mohou těšit celkem na 58 stánků s jídlem a nápoji, které zámecký park naplní lákavými vůněmi různých lahůdek. Během festivalu bude probíhat celodenní doprovodný program a fanoušci kuchařské soutěže MasterChef Česko se mohou těšit na kuchařskou show v podání posledního vítěze Jiřího Halamky. Na tříchodovém menu se s ním budou podílet další účastník soutěže Pavel Nýdrle a také jeden z porotců soutěže – Marek Fichtner.

Navnadili jsme vás k návštěvě?

|, , , , , |