07.května
2020

Jarní festival chutí na Restu

Milovníci dobré gastronomie pozor!  Čerstvé chutě, svěží barvy, mladé maso a zelené lupení. Tak vypadá tradiční jarní kuchyně očima mistrů kuchařů, kteří už se nemůžou dočkat až vám dopřejí výjimečný gastronomický zážitek přímo na stole u vás doma.

A protože v tom restaurace nechceme nechat samotné a sami máme rádi stoly plné dobrého jídla, tak jsme pro vás společně s Makro ČR, Mattoni a Dáme Jídlo připravili Jarní festival chutí, který se bude konat po celý květen 2020. 

Do tohoto festivalu se zapojí desítky restaurací po celé ČR, které vám uvaří fantastické menu plné svěžích chutí, ať už k vyzvednutí či s dovozem až k vašim dveřím. 

Na vás je jen vybrat si dokonalé menu a čas na kdy má být připraveno. Zaplatíte pohodlně online a užijete si zážitek z restaurace v pohodlí domova. Navíc je pro vás jako malá pozornost připravena láhev minerální vody Mattoni ke každému menu zdarma a kredity za recenzi na váš RESTU účet, pokud jste registrovaní uživatelé Restu.

Kompletní seznam restaurací, které se Jarního festivalu chutí účastní najdete i s jejich kompletními menu na festivalových stránkách.

A protože dobrých zpráv není nikdy dost, tak ještě jedna na závěr: v průběhu celého festivalu budou probíhat soutěže o Restu vouchery do restaurací a další hodnotné ceny od našich partnerů. Rozhodně tedy nezapomeňte ohodnotit menu, na kterém jste si doma v pochutnali a sledujte náš Facebook a Instagram!

No nezní to skvěle, odpočinete si od vaření, podpoříte svou oblíbenou restauraci a ještě si užijete výjimečný zážitek se svými blízkými? 

 

|