19.prosince
2019

GO TO FOODPARK

etí lednový víkend se koná první foodfestival roku 2020. Pavilon brněnského výstaviště se ve dnech 17. – 19. 1. promění ve velkou přehlídku regionální kuchyně i mezinárodní gastronomie a vy budete moci “bez letenek a pasů” ochutnat během víkendu celý svět. Nenechte si ujít Go to FoodPark – největší foodfestival v Brně.

Celorepublikovou premiéru bude mít přehlídka podniků gastro bestselleru 365 Gastromapa Lukáše Hejlíka. Tento průvodce po stopách 365 vybraných podniků se šíří jako lavina mezi čtenáře, kteří napříč republikou sbírají razítka do své knihy. Autogramiáda Lukáše Hejlíka a celého Gastrokroužku bude dominantou festivalu.

V rámci sekce Ochutnej Svět se můžete těšit na zastoupení kontinentální kuchyně, cizokrajných pokrmů a extrémní kuchyně. Nebudou chybět šneci, žabí speciality či pštros nebo krokodýl. Na své si ale přijdou i milovníci kvalitních i nevšedních surovin, kteří budou moci zavítat na FoodPark potravinový trh, kde najdou vše potřebné do kuchyně.

Pořadatelé dále slibují pořádně vyšperkovaný program, kde na pódiu ukáží své umění ti nejlepší kuchaři a osobnosti gastroscény, a vytvoření historicky největšího gastroknihkupectví na Moravě. Výlet do Brna tak bude jistě stát za to!

|