06.září
2016

Foodparade 2016

V krásných zahradách Trojského zámku se 3. a 4. září 2016 již po šesté rozprostřely desítky stánků plných kuchařů a nadšenců z kulinářského světa. Každá restaurace představila své degustační menu a nechyběly ani výtečné delikatesy, nápoje a samozřejmě Restu!

Foodparade 2016Foodparade 2016Festivalu se účastnila velká řada ikon v gurmánském světě jako například Etnosvět, U Emy Destinnové, Burger Bar, Husí Játra, Food Story, Steakgrill, U Modré kachničky a mnoho dalších restaurací. K dobrému jídlu patří i dobré pití, proto se o osvěžení v podobě nápojů postaral především Cider Kingswood, Premier Wines & Spirits či francouzský výrobce limonád Belvoir.

Foodparade 2016Foodparade 2016Foodparade 2016Velkou novinkou letošního ročníku v rámci zkvalitnění a inovovaní služeb byla platba bezkontaktní festivalovou kartou s nahranými chefy, každý z nich měl hodnotu 20 Kč. Součástí areálu byl dětský koutek se zábavným programem a pikniková louka, na které jste si mohli odpočinout ve stínu stromů a vychutnat zakoupené delikatesy.

Foodparade 2016 Foodparade 2016Na Foodparade si každý našel to své. Ať jste chtěli ochutnat čerstvé mořské plody, šťavnatý burger v křupavé housce, středně propečený steak či restovaného škorpióna. Nebo snad něco sladkého? Makronky, cupcaky, pralinky, jahody se šlehačkou či bezlepkový dort? Francouzské dobrůtky, italskou kuchyni nebo asijské speciality? Toto všechno a mnohem více jste mohli najít na festivalu, který vám prostě zachutná.

Foodparade 2016 Foodparade 2016 Foodparade 2016

Co jste na Foodparade 2016 ochutnali a vyzkoušeli vy?

|, , , , , |