30.září
2016

Den soukromého podnikání – dárky pro všechny

Mezinárodní den štěňátek, proužků nebo chození bosky. Den dětí, svátek zamilovaných i den rockové hudby. Svůj slavnostní den už v kalendáři může najít kde kdo. Na podnikatele se ale až do nynějška zapomínalo. Vyjma svátku práce, který v našich končinách nemá zrovna dobré konotace, dosud neměli jediný slavnostní den pro sebe.den-soukromeho-podnikani-banner-v2

Drobní podnikatelé v České republice zaměstnávají více než polovinu obyvatel a podílejí se velkou měrou na fungování celé ekonomiky. Když k tomu připočteme, že většinou neznají svátky ani víkendy a na dovolenou raději nejezdí moc daleko „kdyby něco“, není nám úplně jasné, jak se na ně mohlo tak dlouho zapomínat.

Letos nám ale do kalendáře přibyl nový svátek. Volno sice nečekejte, dárků ale dostanete spoustu. Podnikatelé, kteří se zaregistrují na webu www.denpodnikani.cz pro vás v úterý 11. října ve svých provozovnách připraví milý dárek zdarma, slevu na produkty či služby, nebo jinou speciální akci. Ze všech registrovaných nabídek si můžete vybrat tu, která je nejblíž vašemu bydlišti i srdci a v průběhu celého dne vyrazit třeba za svým oblíbeným prodejcem zeleniny pro čerstvé zboží přímo ze zahrady nebo na dezert zdarma do vaší milované kavárny.cakeZapojit se do oslav Dne soukromého podnikání může každý soukromník bez ohledu na obor podnikání. Stačí se pouze zaregistrovat na webu, do mapy vložit speciální nabídku a pak se těšit na přátelská setkání se stávajícími i novými zákazníky. Stejně tak zákazníci nejsou limitováni ničím jiným než otvírací dobou provozovny, případně množstvím připravených dárků. Neváhejte tedy dlouho, ať nepřijdete o dort.

openAť už se budete podílet na přípravách na straně podnikatelů a obchodníků, nebo si přijdete oslavy užít do jejich provozoven jako zákazníci, vychutnejte si je plnými doušky. A pokud si to myslíte, řekněte tomu „svému“ podnikateli, že to dělá dobře a chodíte k němu rádi, zaslouží si to!

Zdroj: Makro

|, , , , |