17.ledna
2017

Chytrý Kvíz – večerní svět zábavy

Tužka, papír, pivo a vy. Na kolik otázek znáte odpověď? Chytrý Kvíz je zábavný a zajímavý program pro celou partu přátel. Otázky jsou mix zábavy, postřehu, paměti i vědomostí. Stačí jen sestavit tým a vybrat si ten správný podnik!

Zaujala vás tato myšlenka a chcete vědět víc? Nedivíme se, tato zábava je dlouhodobě prověřená. Vznikla už před  více než 50 lety a pochází z Británie, kde je jedním z nejoblíbenějších večerních programů. Na kvíz chodí jednotlivci, mladí, staří, páry, skupinky i celé organizované týmy a výborně se baví. Hra neomrzí, protože se vždy dozvíte něco nového, takže z tradičního večerního plánu jít na pivo se najednou stává záslužná vzdělávací aktivita.

Hned od samého začátku se kvíz uchytil v několika desítkách podniků a po roce a půl působení se stal nejoblíbenější značkou večerních kvízů. Nyní se Chytrý Kvíz pořádá na stovce míst po republice pro několik tisíc hráčů týdně.

Jak to celé probíhá?

Moderátor předčítá z projekce otázky a lidé na ně v týmech zapisují odpovědi. Tráví večer spolu a u toho se dobře baví. Kvíz hrají tisíce lidí týdně po celé republice. Soutěží o vítěze večera i celé sezony. V Národní kvízové extralize spolu navíc měří síly všechny týmy z republiky o ceny za stovky tisíc korun.

Zahrát si může přijít každý. Stačí si najít podnik, sestavit tým a přijít soutěžit. V Praze můžete navštívit například Jamm Club, v Brně se hraje třeba ve Stavbě a v Mikulově v Irish Pub O’Hara.

|