25.dubna
2019

Americké polední menu v pražských restauracích T.G.I Friday’s

Máte rádi nefalšovanou, poctivou americkou kuchyni plnou burgerů, steaků, žebírek a tex-mex specialit? Pokud si je rádi dopřejete i jindy než v pátek s partou kamarádů, zajděte do jedné z pražských restaurací T.G.I. Friday’s, kde nově kromě stálého jídelníčku nabízí i výhodné polední menu.

Každý týden jiné polední menu v americkém stylu

Grilovaná kuřecí prsa s pikantní koriandrovou marinádou s bramborovou kaší a salátkem mangoslaw, kořeněný steak s rajčátky a balsamikovou polevou na rozpečené bagetce s hranolky nebo vegetariánské tacos se žampióny, cuketou, paprikami, cibulí, salsou z papriček chipotle a sýrem. To je jen malý příklad toho, co si v rámci týdenního poledního menu můžete objednat. Díky umístění obou pražských poboček této původně newyorské restaurace sem určitě rádi zavítáte na netradiční pracovní oběd se svými kolegy či klienty – jedno T.G.I. Friday’s najdete na hlavní nákupní třídě Na Příkopě, druhou v business centru na Andělu.

Stálá nabídka plná originálních receptur

Rozhodně sem stojí za to zajít i na jídla ze stálého menu. Doporučujeme ochutnat některé z jejich signature jídel, která jsou doplněná o originální Fridays Signature omáčku – na výběr jsou grilovaná žebírka, steak z vysokého či nízkého roštěnce nebo z pravé svíčkové, grilovaná kuřecí prsa či filet z lososa. Vyhlášená tu je i quesadilla s grilovaným kuřetem, sýrem a zeleninou, tortilly plněné s proužky hovězího masa, sýrem a smaženou cibulkou nebo šťavnatá grilovaná vepřová BBQ žebírka. Když budete mít chuť na burger, kromě klasiky tu můžete ochutnat třeba jižanský burger s guacamole, pečenými chilli papričkami, pikantní omáčkou a sýrem nebo hovězí burger se sýrem, volským okem, smaženým  cibulovým kroužkem a pomalu dušeným hovězím hrudí.

Sbírejte body ve věrnostním programu

Řekněte si v jakékoliv pobočce T.G.I. Friday’s o věrnostní kartičku. Z každé platby se vám pak na kartičku načte 10 % z celkové útraty, které pak můžete při své další návštěvě využít k platbě. A až budete slavit narozeniny, čeká vás tu malé překvapení.

VÍCE INFO A MENU T.G.I. Friday’s Anděl
VÍCE INFO A MENU T.G.I. Friday’s Na Příkopě

 

|