04.srpna
2017

9 tipů na dokonalou svatbu

Najít dokonalé místo pro vaši svatbu může být pěkný oříšek, a s tím Popelčiným to nemá pranic společného. Někdo totiž touží po svatbě jako z pohádky, jiní po svatbě, kde se hrdlem prolévají litry piva v pivovaře a jiní zase po střídmé romantice s malebnou přírodou. A my jsme na všechny typy vyzbrojeni restauracemi, které splní, co vám na očích uvidí.

Restaurace Babiččina zahrada

1Babiččina zahrada je restaurace s kouzelným prostředím a fantastickou českou prvorepublikovou kuchyní. Úžasná je zdejší domácká atmosféra a prostředí, díky kterému si budete připadat jako na návštěvě u své milované babičky na venkově. Příjemné posezení nabízí také malé dřevěné altánky na zahrádce, která je jen krůček od pohádkového průhonického zámku, který je obklopen jedinečným parkem.

Počernický Pivovar

1Chloubou Počernického pivovaru je výtečná česká a staročeská kuchyně, která si zakládá na tradičním způsobu přípravy. Hlavní část pivovaru se nachází v přízemí, kde jsou umístěny měděné varny a klasický pivní výčep. Při pěkném počasí je možné využít letní zahrádku pod 100letým javorem, kde si své “ano” řekl již nejeden pár.

Altány Kampa

1Svůj svatební den můžete oslavit také v romantické restauraci Altány Kampa nacházející se v srdci Prahy, a to na nádherném místě u pražského ostrova Kampa s romantickým výhledem na Čertovku. Nabízí široký výběr českých i mezinárodních pokrmů a vybraných italských či moravských vín. Jedinečné chvíle je možné strávit na terase nebo přímo v restauraci.

Sunset Restaurant

1Sunset Restaurant nabízí úžasný výhled na celé Brno, romantickou atmosféru a špičkovou gastronomii. Pochutnáte si zde především na středomořské kuchyni, ale v menu nechybí ani největší české speciality. Oblíbená jsou letní grilování na terase při západu slunce, restaurace se totiž může pochlubit jedním z nejkrásnějších výhledů na historické centrum Brna, Špilberk a další dominanty.

Zámeček Petrovice

1Svatba na zámku? Žádný problém! Zámeček Petrovice, vkusný dvoukřídlý zámeček v empírovém stylu, v anglickém přírodním parku nabízí nejen ubytovaní v prostorách zámku, ale i gastronomický zážitek v zámecké kuchyni. Vysoká kvalita a kreativita zpracování jídel je zde prioritou číslo jedna.

Villa Patriot

1Fantastická kuchyně založená na těch nejčerstvějších surovinách, široký výběr vín, exkluzivní prostředí a profesionální obsluha – to je Villa Patriot, kterou najdete v centru Mariánských Lázní. Ve stylovém interiéru se prolínají starobylé klenby s nejmodernějším designem. Působivá kombinace! A těšte se i na krásný výhled do parku, který nabízí letní terasa. Prostě ideální prostředí na svatební hostinu.

Kovárna Frýdštejn

1Den svatby je nejkrásnější den v životě a můžete ho prožít třeba v romantické a stylové restauraci Kovárna, která je jen pár kroků od zříceniny hradu Frýdštejn. Designová restaurace v historickém stylu 19. století nabízí tradiční českou kuchyni a speciality připravené na jedinečném Josper grilu. Příjemný zážitek umocněný vynikající kuchyní, dobrým vínem a milou obsluhou ve vás jistě zanechá nezapomenutelné vzpomínky.

Farma Ptýrov

1Jedinečné prostředí Farmy Ptýrov je jako stvořené pro uspořádání svatby. Nachází se na kraji Českého ráje nedaleko Mnichova Hradiště, vládne zde pohoda a romantická atmosféra, kterou dokresluje i cihlový krb. Příjemné posezení nabízí také zastřešená terasa s výhledem na celý jezdecký areál.

Kalikovský mlýn

1Stylová restaurace Kalikovský mlýn v Plzni s originálním průhledem na zachovalou plně funkční malou vodní elektrárnu s Kaplanovo turbínou nabízí vynikající tradiční kuchyni. Příjemné chvilky a relax vám zaručí venkovní terasa umístěná na poloostrově přímo u jezu.


Máte jinou představu o svatebním dnu? Inspirujte se naší romanticky laděné stránce.

 

|, , , |