16.srpna
2016

8 receptů na letní limonádové osvěžení

Hledáte osvěžení v horkých letních dnech? Vyzkoušejte osm fantastických receptů na domácí limonády. V hlavní roli levandule, meloun, máta a čerstvé ovoce.

Proč dát limonádám přednost před alkoholem? Máme pro vás pár tipů!

1. Osvěží. Letní počasí svádí k pořádání zahradních oslav, pikniků i k různým letním radovánkám, které se neobejdou bez kvalitního osvěžení. Domácí limonády jsou pro tyto příležitosti ty pravé.

2. Nebude vám zle. Když to přeženete s alkoholem, další dva dny strávíte v posteli. Domácích limonád naopak není nikdy dost.

3. Přijde vás to levněji. Rádi si dopřejete něco dobrého, ale nemusíte za to zrovna utratit kopu peněz, pak jsou domácí limonády pro vás jasná volba, zvlášť, když si je vyrobíte sami doma. A kde vzít recepty? Tady jsou!

Podívejte se, jak v restauraci Amandine připravují domácí melounovou limonádu. Neodoláte!

Pravené letní osvěžení domácí jahodovou limonádou z restaurace La Republica vás inspiruje k vlastní výrobě. Mrkejte na to!

Grepová limonáda s jahodou je tím pravým letním osvěžením. Připraví vám ji v GOODIES fresh bistru. A jak ji dělají?

Pravé letní osvěžení v podobě domácí okurkové limonády v CACAU. Vyrobíte ji za pár minut! Inspirujte se!

Podívejte se, jak se osvěžit. Domácí meruňková limonáda v restauraci La Republica je jasnou volbou!

Osvěžte se domácím zeleným ledovým čajem se spoustou ovoce v restauraci Amandine. A nebo doma, prozradíme vám, jak na to!

Podívejte se, jak v CACAU připravují zdravý a osvěžující nápoj. Dáte si?

V jablonecké kavárně Jabloň vás osvěží touto domácí levandulovou limonádou s borůvkami. Máte tip na levandulový sirup? Prozraďte nám ho a podělte se s námi do příspěvku – odměna vás rozhodně nemine!


Máte také nějaký neodolatelný recept v rukávu? Podělte se s námi! A kam na další skvělé domácí limonády?

|, , , , , |