cover-foto_7-funkci-restu-appky_rezervace
21.Říjen
2016

7 funkcí Restu appky, které z vás udělají restaurantmastera

Milujete gastronomii a nemůžete se jí prostě nabažit? Nejradši byste měli kousek pořád u sebe? Snadná pomoc – Restu aplikace! V naší aplikací se můžete těšit na přehledný design, snadné ovládání a především chytré funkce! Máme pro vás 7 největších Restu vychytávek.

1. Průvodce do kapsy!

Nevíte přesně kam zajít a na co máte zrovna chuť? Vybrat to správné místo na oběd, večeři nebo jen kávu nebylo nikdy jednodušší! S aplikací Restu máte v kapse všechny restaurace s hodnoceními od uživatelů, kteří je opravdu navštívili před vámi, takže jdete na jistotu.

2. Rezervujte

Hledali jsme za vás a 17 533 zapojených restaurací po celé České republice je toho důkazem. Vyberete si restauraci a kliknutím rezervujete stůl. Nejdéle do 10 minut vám e-mailem potvrdíme rezervaci. Nikdy to nebylo jednodušší!

cover-foto_7-funkci-restu-appky_nejblizsi-podniky

3. Už žádné tápání!

Pomůžeme vám vyhledat nejbližší podniky podle vašich přání. V aplikaci stačí zadat, že si přejete vidět podniky ve vašem okolí a aplikace vám najde ty nejbližší. Co si dáte dobrého? To je poslední rozhodnutí, které je potřeba udělat.

cover-foto_7-funkci-restu-appky_zvani-pratel_2

4. Pozvěte přátele

Zvaní přátel na Restu nebylo nikdy jednodušší, nyní můžete své přátele pozvat hned přes několik zdrojů! Pozvaní přátele budou moci následně také ohodnotit návštěvu a dát tak zpětnou vazbu restauraci a nabídnout pomocnou ruku při výběru ostatním Resťákům. Díky Restu pozvání vědí všichni zúčastnění o každé změně v rezervaci. Vše potřebné tak všichni máte přehledně na jednom místě.b-social-zvani-pratel-promo_final

5. Večeře zdarma!

Sbírejte kredity! Nejjednodušší cesta za Restu kredity vede přes rezervace. Podporujeme ty restaurace, které si to opravdu zaslouží, a proto ve vybraných restauracích získáte kredity navíc! Ty však můžete sbírat i za hodnocení a check-iny. Již za nasbíraných 300 kreditů získáte 300 Kč voucher na večeři, který snadno uplatníte ve vybraných restauracích.

cover-foto_7-funkci-restu-appky_hodnoceni_1

6. Hodnotťe

Restu chce být spolehlivým průvodcem po restauracích pro jejich hosty a užitečným zrcadlem pro majitele – a k tomu není lepší cesty, než právě recenze a zážitky těch, co už tam byli před vámi. Proto podporujeme ty Resťáky, kteří píší recenze a pomáhají tak ostatním s volbou restaurace. Nyní 30 kredity.

7. Jděte na jistotu!

S naší aplikací si během pár vteřin zkontrolujete restauraci, do které se právě chystáte. V aplikaci máte více než 160 000 hodnocení od uživatelů, kteří restauraci opravdu navštívili. Navíc po každé rezervaci hodnotíte i vy sami!


Vy ještě nemáte naši aplikaci? Stahujte zdarma!