27.června
2018

5 tipů, kam vzít děti na zmrzlinu za vysvědčení

Odměňte děti za hezké vysvědčení a vezměte je v pátek někam na zmrzlinu nebo pohár se šlehačkou! Na Restu.cz jsme pro vás vybrali restaurace z různých koutů republiky, ze kterých si školáci odnesou kromě spokojeného bříška i super zážitek. Nezapomeňte si ale včas udělat rezervaci, protože bude narváno!

1. CACAO, PRAHA

restaurace cacao

Přímo na náměstí Republiky sídlí unikátní Cacao, které spojuje cukrárnu s kavárnou a restaurací. Vezměte sem děti na bezkonkurenční domácí zmrzlinu nebo některý z obřích zmrzlinových pohárů s ovocem a šlehačkou. A vy si tu můžete dát třeba oblíbenou čokoládovou pěnu.

REZERVOVAT MÍSTO

2. KONFIT RESTAURANT, BRNO

restaurace konfit

V Brně zajděte do poctivé restaurace Konfit na výběr domácích zmrzlin. Nebo na ten jejich roztékající se čokoládový dortík s vanilkovou zmrzkou a mandarinkovým konfitem, ten je! Klidně ještě před obědem…

REZERVOVAT MÍSTO

3. RESTAURANT 59, JABLONEC NAD NISOU

restaurant 59

Do jablonecké restaurace Restaurant 59 vezměte děti na slavnostní oběd a pohár s oblíbenou zmrzlinou Cart d´Or s čokoládovým přelivem. Ale možná je zlákají i ricottové knedlíčky s ovocnou omáčkou a mascarpone…

REZERVOVAT MÍSTO

4. RESTAURACE U MAJÁKU, PLZEŇ

restaurace u majaku

Vyhlášený domácí sorbet z lesního ovoce z restaurace U Majáku v Plzni je rozhodně sázka na jistotu. Ten jejich čokoládový fondán s vanilkovou zmrzlinou a ovocnou omáčkou je ale taky hrozná dobrota!

REZERVOVAT MÍSTO

5. KLIKA KITCHEN & COFFEE, ČESKÉ BUDĚJOVICE

klika kitchen

Jestli vaše děti milují klasické poháry s domácí zmrzlinou a pořádným kopcem šlehačky, vezměte je do českobudějovické rodinné restaurace Klika Kitchen & Coffee. A vy si tam dejte jahodový sorbet s kapkou prosecca.

REZERVOVAT MÍSTO

 

 

||