07.srpna
2020

5 tipů, kam si zajít na tu nejlepší zmrzlinu!

Půlka prázdnin za námi a vy ještě pátráte, kde mají tu nejlepší zmrzlinu? Už nemusíte! Vytipovali jsme pro vás podniky, kde vsadili na poctivou řemeslnou zmrzlinu z opravdové smetany, vajec, cukru, vanilky, ovoce nebo třeba ořechů. Stihnete je do konce léta ochutnat všechny? 

1. Kavárna Moccacafe

Přímo v centru Tábora na pěší zóně v Pražské ulici sídlí unikátní Moccacafé, které spojuje cukrárnu s kavárnou a nabízí i příjemnou venkovní zahrádku s obsluhou. Vezměte sem děti na bezkonkurenční řemeslnou zmrzlinu nebo některý z obřích zmrzlinových pohárů s ovocem a šlehačkou. A pokud zrovna nemáte chuť na zmrzlinu, dejte si některý ze zákusků. My můžeme s klidným svědomím doporučit větrník, ale lákavě vypadají všechny. 

VÍCE O PODNIKU

2. ZMRZLINÁRNA KUTNÁ HORA

Až budete na výletě v Kutné Hoře, určitě nevynechejte zdejší zmrzlinárnu, kde na vás čeká skvělý výběr domácích zmrzlin. Mezi klasickými příchutěmi mají v nabídce vždycky i pár speciálů. Momentálně můžete ochutnat zmrzlinu z červené řepy s mákem, kávovou, čokoládovou s mátou nebo třeba malinový sorbet. No my jsme si vybrali a věříme, že to zvládnete i vy 🙂

VÍCE O PODNIKU

3. ZMRZLINA 2AD, Kačice 

Tahle zmrzlina je prostě top! Určitě stojí za výlet do Kačic, ale kdybyste se přeci jen nechtěli nikam trmácet, tak dodává zmrzlinu i do známých pražských kaváren jako je Místo, Můj šálek kávy nebo třeba Alza Café. Tím to ale nekončí, na jejich kopečky můžete narazit i v dalších podnicích po celé ČR. Takže až příště narazíte na lístku na 2AD, už budete vědět, že si ji prostě musíte dát.  

VÍCE O PODNIKU

4. ZMRZLINA, HORNÍ POČERNICE

Jan Černoušek a jeho řemeslná zmrzlina z luxusních surovin jsou známí nejen v Horních Počernicích, ale už i po celé Praze. Umí více jak 300 druhů této pochoutky a v retro zmrzlinovém stánku na vás vždycky čeká usměvavý pan zmrzlinář a 12 dokonalých ovocných, mléčných i jogurtových příchutí. Stavte se a užijte si zmrzlinový zážitek se vším všudy.

VÍCE O PODNIKU

5. ZMRZLINÁŘSTVÍ LEDA, LIBEREC 

Tuhle zmrzlinu máme v Liberci prostě nejradši. Kvůli jejich oříškovému creminu s pistáciemi klidně běžíme přes půl města a během léta tam utratíme více peněz jak za kávu. Co dodat? 🙂

VÍCE O PODNIKU 

KDE JEŠTĚ UMÍ SKVĚLOU ZMRZLINU? 

|