svačinové katastrofy
19.července
2016

5 svačinových katastrof, které vás potkají na výletě s rodinou

Rodinnou idylku dokáže spolehlivě odvrátit i taková maličkost, jako je kus žvance. Čtěte, jakým strastem už na cestách čelil snad každý, kdo se vydal s nejbližšími na špacír.

Drobečkové utrpení

Hladové děti poctivě drobí sváču už v autě, pročež kusy řízku s chlebem pravidelně končí nejen v žaludku, ale i na sedačkách a za vaším krkem. A to jste skoro ještě ani nevyrazili!

TIP: Máme pro vás tipy na restaurace, kde si mohou rodiče i děti užít prvotřídní gastronomický zážitek v krásném prostředí, každý po svém, a přesto společně, v klidu a pohodě. A právě pohoda, to je slovo, které rodinnou restauraci Figo popisuje nejlépe.

Figo restaurant

1

1

Trable s limonádou

Oxid uhličitý je prevít, takže vám připraví báječný vodotrysk ještě za jízdy v autě. A jak se to snažíte nemotorně uklidit, nacházíte mezi sedačkami kusy řízku, co tam nastrkali prckové. Paráda!

TIP: Víme, kde najdete to pravé letní limonádové osvěžení. Malinovka z Bistro Mikyna Coffee & Food Point je jasná volba!

Bistro Mikyna Coffee & Food Point

1

1

Zmrzlinová kalamita

Abyste si po úmorné cestě spravili náladu, jdete si ke stánku pro kopeček. Ten ale roztaje rychlostí blesku a nakonec skončí buď na triku nebo rovnou na štěrku. Těm šťastnějším zbude v ruce alespoň kornoutek.

TIP: Zmrzlinová pohroma vás rozhodně nečeká v Cacau, tam jsou totiž na ledový pamlsek odborníci.

Cacao

1

1

Čokopohroma

Celkem brzy zjišťujete, že čokoládová tyčinka nebyla ve třiceti stupních zrovna nejlepší volba. Je všude: na vašich prstech, po celém batohu, na mobilu, v peněžence. A je po srandě.

Nepřízeň s trávením

V cizí krajině stěží najdete dobrou kuchyni jen tak z plezíru. To spíš skončíte v nějaké špeluňce, kde si nacpete břicha evergreenem typu smažák v bulce nebo hranolky s tatarkou. Místo parádních zážitků si tak odvezete spíš bolavý žaludek a nevolnost.

TIP: Nenechte nic náhodě! Zjistěte, kde se dá královsky posvačit díky naší appce a rovnou si udělejte rezervaci v té nejlepší hospodě v okolí.

Pokud se všem těmto strastem chcete vyvarovat, tak se zařaďte do soutěže o gril a grilujte v pohodlí domova. Stačí udělat rezervaci, ohodnotit návštěvu a do poznámky k rezervaci přidat váš tip na soutěžní otázku, kterou naleznete na našem FB.

Restu přeje šťastnou cestu!