1
09.Září
2016

5 kroků, které musíte udělat, než jdete do divadla

Letní sezona končí a ta divadelní právě začíná! V nejbližších dnech se opět otevřou brány divadel a budou zvát na svá představení plná snů, zázraků a kouzel, ale i nářku a bolu. Na co ale nesmíte zapomenout, než vyrazíte?

1. Vybrat hru

Vybrat správnou hru to je kumšt! Právě teď je nejlepší možnost vybrat si ten pravý divadelní titul nadcházející sezony. A že je z čeho vybírat. Neváhejte a mrkněte na goout.cz a rovnou si kupte i vstupenky!

1

2. Vybrat restauraci

Řada z vás se už nemůže dočkat, až zasedne do hlediště a bude si užívat tu příjemnou podívanou. Abyste si ji však ještě více zpříjemnili, zaostříme na kavárny a restaurace, které jsou těmi nejlepšími pro posezení ještě předtím, než samotné představení začne. Vyberte si pomocí Restu aplikace tu nejlepší!

RESTU aplikace v kapse článek

3. Vybrat správné oblečení

Snad jen originální svébytné povahy a blázni si nedělají nic z toho, co mají na sobě. Výjimečný prostor divadla si žádá i výjimečné oblečení. Co s tím? Jednoduché a obecné pravidlo je přijít v čistém společenském oděvu. Navíc na webových stránkách většiny divadel naleznete doporučení ohledně dress codu.

4. Vybrat správný spoj

Do divadla bychom měli dorazit vždy včas, abychom si v klidu mohli odložit v šatně a usadit se na svá místa. Proto je důležité vybrat správný spoj a počítat s nějakou časovou rezervou. Nikdy nevíte, jak moc vám zachutná dezert ve vybrané restauraci a kolikrát si ho budete muset přidat.

1

5. Vybrat peníze

Každí sranda něco stojí! Proto si nezapomeňte vybrat dostatečný obnos, aby vaší kultuře nebránilo nic v cestě.


Chybí nám nějaký důležitější krok?

|, , , |