1
01.Červenec
2017

Nejaktivnější uživatelé za červen 2017

Na začátku každého měsíce oceňujeme v Restu.cz své nejaktivnější uživatele. Děkujeme tak všem, kteří s námi hledají tu nejvhodnější restauraci, bistro či kavárnu, inspirují se, kam vyrazit na kulinářskou akci, dělají super jednoduchou rezervaci a především pomáhají ostatním Resťákům skrze recenze vyznat se v divokých vodách české gastroscény.

Výherci 1 000 Kč voucheru v červnu 2017 jsou:

Martin Krásný vyhrává 1 000 Kč voucher do restaurace Restaurace Il Giardino

1Útulné a příjemné prostředí moderní italské restaurace odráží umění italské kuchyně. Restaurace Il Giardino s nádhernou terasou a výhledem na Prahu nabízí vynikající­ gastronomii. Restaurace se nachází­ v exekutivní budově hotelu NH Prague a je pří­stupná unikátní­ lanovkou, která vás vyveze až na vrchol kopce Mrázovka. Restaurace nabí­zí­ výběr italských a středomořských jí­del připravovaných jen z čerstvých surovin.

Jindra Henry Šturm 1 000 Kč vyhrává voucher do restaurace La Bottega Bistroteka

1La Bottega Bistroteka je další pražské bistro Riccarda Luque, a to přímo v gurmánském ráji Gurmet Pasáže Dlouhá v centru Prahy. Jak už je v jeho podnicích pravidlem, čekají tu na vás ty nejvybranější italské delikatesy. Ty si můžete buď koupit s sebou, anebo si je vychutnat ve stylovém a uvolněném prostředí živé italské restaurace. Otevřeno je od brzkého rána až do pozdního večera, takže ať vás popadne chuť na středomořskou kuchyni kdykoli, můžete tu uspokojit své chuťové pohárky.

Nikita 1 000 Kč vyhrává voucher do restaurace Pastař

1Stylová restaurace a obchod Pastař se nachází v historické budově, jen přes most od Národního divadla. Unikátní koncept restaurace umožňuje všem koupit v obchodě, co je nabízeno v restauraci a naopak. Mladý talentovaný tým v kuchyni pod vedením úžasného šéfkuchaře Honzy Zimy je připraven splnit každé přání zákazníka. Jaká pasta to bude pro vás?

Gratulujeme!

|, , , |